O wyniku 17. edycji „Tańca z gwiazdami” nadal jest głośno w sieci. Kolejne osoby zabierają głos i oceniają decyzję, którą podjęli jurorzy oraz widzowie. Swoje zdanie w tej sprawie postanowiła wygłosić nawet Vanessa Aleksander, która rok temu sięgnęła po „Kryształową Kulę”. Aktorka nie gryzła się w język.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-wygrala-tzg-a-teraz-tak-mowi-o-zwyciestwie-bagiego-dostalo-s,nId,22457077
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




