Zillmann przerwała milczenie po „TzG”. Potrzebowała czasu, by to opublikować

0
50

Katarzyna Zillmann opublikowała poruszające nagranie. Powstało dzień po opuszczeniu „Tańca z gwiazdami”, ale chwilę zajęło, nim wioślarka była gotowa na pokazanie go innym. Za jego pośrednictwem postanowiła otwarcie wyjawić, co jest dla niej w aktualnej sytuacji najwspanialsze i podzielić się swoimi uczuciami.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-zillmann-przerwala-milczenie-po-tzg-potrzebowala-czasu-by-to,nId,22453118
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Sąsiedzi Chwalińskiej przerwali milczenie. Publicznie wyznali o niej prawdę