„Rolnik szuka żony” już się zakończył, a uczestnicy kolejno dzielą się z widzami swoimi wrażeniami z programu. Teraz Kasia, kandydatka Rolanda, zabrała głos. Program opuściła przed czasem ze łzami w oczach.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-zaplakana-opuscila-dom-rolanda-z-rolnika-teraz-mowi-co-sie-t,nId,22497854
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




