Grażyna Wolszczak 7 grudnia spędzała miło czas w restauracji, gdy panujący wokół spokój przerwała ekipa telewizyjna. W restauracji, w której była, zaroiło się od ludzi, prezentów i śpiewów. Szybko okazało się, że to o nią chodzi. Wzruszona o mało nie zniszczyła całej niespodzianki, którą przygotowali dla niej najbliżsi.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-grazyna-wolszczak-siedziala-w-restauracji-gdy-to-sie-stalo-n,nId,22465064
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




