Bracia Golec zabrali żony do telewizji. Cała czwórka pojawiła się w niedzielny poranek w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie otworzyli się na temat tego, jak ostatnio wygląda ich życie. Nie jest tajemnicą, że minione tygodnie minęły im głównie na egzotycznych podróżach. Okazuje się, że do kraju wrócili nie tylko z pięknymi wspomnieniami, ale przywieźli także nieco gorzką refleksję. Teraz już nic nie będzie tak samo.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-golcowie-tracili-juz-nadzieje-i-w-koncu-sie-udalo-edyta-potw,nId,22464958
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




