Katarzyna Warnke znów jest singielką i nie zamierza dłużej rozpaczać po rozstaniu z Piotrem Stramowskim. Aktorka kilka dni temu wybrała się na bal do TVN-u, jednak nie była tam sama. U jej boku pojawił się tajemniczy przyjaciel!
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-warnke-juz-nie-rozpacza-za-stramowskim-przylapali-ja-na-nocn,nId,22464271
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




