Tyle zapłacą TVP za „Sylwestra z Dwójką”. Milionowa kwota robi wrażenie

0
60

Nowe wieści o „Sylwestrze z Dwójką” zaskakują coraz bardziej. Wiadomo już, w jakim mieście odbędzie się impreza, a teraz wyjaśniło się też, kto i ile za to zapłaci. Milionowa kwota robi wrażenie, ale to dopiero początek. Telewizja podpisała szczególną umowę na kolejne lata.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-tvp-dostanie-miliony-za-sylwestra-z-dwojka-ogromna-kwota-to,nId,22456024
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Jabłczyńska gorzko podsumowała karierę. "Jest to nieopłacalne życiowo"