Tydzień temu miał miejsce wielki finał jubileuszowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, jednak do tej pory duża część widzów jeszcze nie ochłonęła z emocji. Siedem dni po tym wydarzeniu nagle Mikołaj „Bagi” Bagiński zabrał głos i wyjawił prawdę o Agnieszce Kaczorowskiej i Marcinie Rogacewiczu. Oto jak się zachowali w minioną niedzielę!
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-tydzien-od-finalu-tzg-a-tu-takie-slowa-bagiego-o-kaczorowski,nId,22457297
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




