Trzy dni po śmierci Magdy Umer TVP zdobyła się na gest. „Zostaniesz z nami”

0
38

Trzy dni po śmierci Magdy Umer, Telewizja Polska oddała artystce hołd, emitując spektakl „Biała bluzka” wraz z wyjątkowym pożegnaniem na antenie. „Zostaniesz z nami na zawsze” – przekazano w TVP.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-trzy-dni-po-smierci-magdy-umer-tvp-oficjalnie-przekazala-zdo,nId,22499015
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Pomponik.pl liderem 2024 roku wśród serwisów plotkarskich