Tomaszewska wyjechała w tajemniczym celu. Wyjaśniło się, jaki był powód

0
41

Małgorzata Tomaszewska na co dzień jest raczej domatorką – teraz jednak spakowała manatki i pojechała w podróż do Szczecina. Długo nie chciała wyznać, jaki jest jej cel, choć podkreśliła, że to wyprawa w ważnej sprawie. Dopiero dzisiaj, pełna wzruszenia, wyjawiła, dla kogo tam pojechała.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-tomaszewska-spakowala-manatki-i-wyjechala-w-waznej-sprawie-p,nId,22497483
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  O kryzysie u Wiśniewskich mówi się od tygodni. Tajner musiała zareagować