Mikołaj Bagiński i Magdalena Tarnowska w zeszłą niedzielę wygrali 17. edycję „Tańca z gwiazdami”. Influencer i tancerka dopiero teraz na spokojnie mogą opowiadać o tym, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich tygodni. A było tego sporo. Magdalena Tarnowska w jednym z podcastów przyznała, jakie najtrudniejsze chwile przeżyła w trakcie treningów z Bagim.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-magda-tarnowska-wyjawila-prawde-o-pracy-z-bagim-musial-szuka,nId,22457047
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




