Staszczyk gorzko o powodach zwolnienia muzyków T.Love. „Bolesne decyzje”

0
31

Fani z coraz większym niepokojem przyglądają się temu, co ostatnio dzieje się z zespołem T.Love. Muniek Staszczyk w ciągu zaledwie kilku miesięcy podziękował dwóm członkom grupy – Janowi Benedekowi i Sidneyowi Polakowi. Obaj muzycy nie kryli rozgoryczenia sposobem zakończenia 35 lat współpracy. Teraz założyciel zespołu zaczął gęsto się tłumaczyć.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/skandale/news-pozegnal-dwoch-kultowych-muzykow-a-teraz-gesto-sie-tlumaczy,nId,22499213
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Mateusz Pawłowski nie ma studiów aktorskich. Jego wykształcenie zadziwia