W piątek 28 listopada nadeszły niespodziewane, smutne wieści dla wszystkich fanów serialu „Przyjaciółki”. Telewizja Polsat w oficjalnym komunikacie poinformowała o zakończeniu produkcji. Aktorzy z nią związani już zdążyli zareagować. Małgorzata Socha nie kryje goryczy.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-nagly-komunikat-o-koncu-przyjaciolek-zasmucil-nie-tylko-widz,nId,22461781
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




