Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Sidney Polak po 35 latach żegna się z grupą „T.Love”. Wieści te zaniepokoiły fanów zespołu, którzy od razu zaczęli doszukiwać się w tej decyzji jakiejś afery. W końcu Sidney postanowił zabrać głos. Po raz pierwszy tak szczerze opowiedział o swojej relacji z Muńkiem Staszczykiem.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/skandale/news-ledwo-sidney-polak-zakonczyl-wspolprace-z-t-love-a-tu-takie,nId,22466227
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




