Sceny po wygranej Bagiego w „TzG”. Wielkie poruszenie przed studiem

0
32

Mikołaj „Bagi” Bagiński zwyciężył jubileuszową edycję „Tańca z gwiazdami” Kiedy opuszczał studio Polsatu, wyczekiwał na niego tłum fanów. Twórca internetowy chętnie pozował i robił sobie z nimi zdjęcia.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-bagi-ledwo-zszedl-z-parkietu-tzg-i-doszlo-do-scen-wielkie-po,nId,22454818
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Stach nagle powróciła do show biznesu. Przekazała wieści o ślubie