Perkusista Sidney Polak, który od 35 lat był związany z zespołem „T.Love”, postanowił zakończyć swoją współpracę z grupą. O decyzji artysty poinformowano w specjalnym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych. Fani są bardzo zaskoczeni tym, co się stało.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-sidney-polak-odchodzi-z-t-love-fani-nie-moga-uwierzyc-w-to-c,nId,22464922
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




