O romansie Maryli Rodowicz i Daniela Olbrychskiego w latach 70. mówili wszyscy. A to przez to, że w tamtym czasie aktor pozostawał w związku małżeńskim z Moniką Dzienisiewicz. Mimo upływu lat i bolesnego rozstania, piosenkarka wciąż z sentymentem wspomina relację z aktorem.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-maryla-rodowicz-po-latach-opowiedziala-o-romansie-z-olbrychs,nId,22466392
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




