Rafał Maserak w końcu to przyznał. „Nie ma powodu, by płakać za Agnieszką”

0
26

Choć od finału 17. edycji „Tańca z gwiazdami” minęło już dwa tygodnie, to wspomnienia o programie wciąż budzą sporo emocji. O swoich odczuciach względem show po raz kolejny postanowił opowiedzieć Rafał Maserak. Juror w końcu wyjawił, co tak naprawdę sądzi o zachowaniu Agnieszki Kaczorowskiej i Marcina Rogacewicza oraz o pamiętnej przemowie, którą tancerka wygłosiła po odpadnięciu.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-maserak-w-koncu-przerwal-milczenie-po-finale-tzg-nie-ma-powo,nId,22462275
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Torbicka dopiero po latach wyjawiła prawdę. "Zaszli mi za skórę"