Agnieszka Sienkiewicz szczerze opisała swoje doświadczenia z samoakceptacją, wracając wspomnieniami do udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Gwiazda opowiedziała o wstydzie, który towarzyszył jej w tamtym czasie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/porady-i-uroda/news-przejmujacy-wpis-agnieszki-sienkiewicz-nagle-wspomniala-o-ta,nId,22456678
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




