Do fanów serialu „Ranczo” dotarła niedawno wspaniała informacja. Po wielu miesiącach rozmów i ustaleń w końcu potwierdzono, że powstanie nowy sezon serialu. Wiadomość ta ucieszyła nie tylko widzów, ale także aktorów. Piotr Pręgowski, który na planie produkcji spędził wiele lat, podzielił się swoimi pierwszymi odczuciami dotyczącymi powrotu do pracy.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-piotr-pregowski-zabral-glos-ws-powrotu-rancza-na-nowe-odcink,nId,22466553
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




