W niedzielny poranek Paulina Krupińska przekazała szczęśliwe wieści. Prezenterka lada moment rozpocznie nowe wyzwanie zawodowe – właśnie ogłosiła, że została nową prowadzącą „Mam Talent”. Zastąpiła na tym stanowisku Agnieszkę Woźniak-Starak. Radosny komunikat żony Sebastiana Karpiela-Bułecki wywołał ogromne poruszenie. Płyną gratulacje.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-zona-karpiela-bulecki-oglosila-szczesliwe-wiesci-krupinska-o,nId,22464668
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




