Anita Werner we wtorkowy poranek odezwała się do fanów. Gwiazda „Faktów” TVN zamieściła zdjęcie z partnerem, by ogłosić pewną nowinę Wraz z ukochanym Michałem Kołodziejczykiem nie wytrzymali i na dwa tygodnie przed końcem roku wyjechali z kraju. Mieli ważny powód.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ledwo-dwa-tygodnie-do-konca-roku-a-tu-takie-wiesci-ws-anity,nId,22499009
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




