Chociaż od finału jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami” minęły już ponad 2 tygodnie, emocje wciąż buzują. Na temat zwycięstwa Mikołaja Bagińskiego i tego, czy było zasłużone, czy nie, wypowiedział się już niemal cały show biznes. W końcu odezwała się też Sara Janicka, która wraz z Maurycym Popielem zajęła drugie miejsce.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-minely-dwa-tygodnie-od-finalu-tzg-sara-janicka-dopiero-teraz,nId,22462890
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




