Marcela Leszczak wyznała gorzko po rozstaniu z Koterskim. „Odkryłam prawdę”

0
35

Nadchodzące święta będą dla Marceli Leszczak zupełnie inne niż do tej pory. Kobieta wciąż przyzwyczaja się do nowej sytuacji życiowej, z jaką mierzy się po złożeniu pozwu o rozwód z Miśkiem Koterskim. Widać, że gwieździe nie jest łatwo, ale jest coś, co przypomina jej, że warto się starać. „Wiem, dla kogo to robię” – wyznała.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-ledwo-wniosla-pozew-o-rozwod-a-tu-takie-wiesci-ws-leszczak-w,nId,22498804
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kaczorowska ośmiela kobiety. "Nie bójmy się, gdy pojawia się ktoś inny"