Maja Bohosiewicz, tańcząca w parze z Albertem Kosińskim rozpoczęła rywalizację w kolejnym sezonie „Tańca z gwiazdami”. Niedawno okazało się, że jej partner w programie jest… narzeczonym jej serdecznej przyjaciółki – Olgi Frycz. Czy z tego powodu między trójką celebrytów dochodzi do spięć?
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-maja-bohosiewicz-w-tzg-tanczy-z-narzeczonym-swojej-przyjacio,nId,8020886
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




