Na początku października media obiegła niespodziewana informacja o rozstaniu Leszka Lichoty oraz Ilony Wrońskiej. Aktorzy szli wspólnie przez życie ponad 20 lat. Wtedy nikt nie wiedział, co było powodem ich decyzji. Dziś sprawa przybrała niespodziewanego obrotu. Gwiazdor „Na Wspólnej” pojawił się na premierze filmowej w towarzystwie nowej partnerki. Oboje nie kryli się ze swoim uczuciem.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-dwa-miesiace-po-ogloszeniu-rozstania-lichota-pokazal-nowa-pa,nId,22464083
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




