Laura Łącz podjęła ćwierć wieku temu decyzję ws. „Klanu”. Teraz jej żałuje

0
86

Laura Łącz jest dziś znana przede wszystkim z roli Gabrieli Wilczyńskiej w serialu „Klan”. I choć widzowie ją uwielbiają, a na brak zajęć nie narzeka, to coraz wyraźniej dostrzega pewien smutny fakt, związany z karierą. Bardzo żałuje decyzji, którą podjęła 25 lat temu. W wywiadzie wyjawiła, co mogła zrobić inaczej – i o czym marzy obecnie.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-lacz-podjela-cwierc-wieku-temu-decyzje-ws-klanu-teraz-jej-ba,nId,22461862
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Największa drama w tej edycji "ŚOPW". Karolina wygarnęła Maciejowi wszystko