Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pierwszy raz od dawna udzielili telewizyjnego wywiadu. Okazją do rozmowy był wydany właśnie wspólny album pary „Radio Edit”, do którego teksty napisała Ola. Para opowiedziała również o miłości, najbliższych, dzieciństwie i podróżach.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-badach-zaspiewal-w-japonii-nie-mogli-uwierzyc-ze-kuba-jest-w,nId,22457081
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




