Kuroczko przerwał milczenie po finale „TzG”. Skomentował wygraną Bagiego

0
41

Wyniki 17. edycji „Tańca z gwiazdami” oraz wszystko, co działo się wokół finału show, wciąż budzą zainteresowanie fanów formatu. Decyzję widzów komentowali już jurorzy, internauci oraz niektórzy uczestniczy. Teraz swoje zdanie o wygranej Bagiego postanowił wyrazić Kamil Kuroczko, który wraz z Wiktorią Gorodecką zajął trzecie miejsce.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-kuroczko-i-gorodecka-zajeli-trzecie-miejsce-w-tzg-nie-maja-z,nId,22457244
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Spłakana Kaczorowska potwierdza doniesienia. Nie wytrzymała z Rogacewiczem