Wyjątkowo intensywnie grudzień rozpoczęła Barbara Kurdej-Szatan. Uwielbiana aktorka w poniedziałkowy poranek opublikowała na instastories krótkie wideo. Widać na nim, jak wraz z mężem wybrali się na warszawski Dworzec Zachodni, który został otwarty po pięciu latach remontu. Sławna para nie kryje zachwytu wspomnianym miejscem. W nagraniu nie szczędzili miłych słów i zastanawiali się nad jednym.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-piec-lat-czekali-i-w-koncu-sie-udalo-kurdej-szatan-i-maz-pot,nId,22462527
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




