Kulesza i Terrazzino opowiedzieli o swojej relacji. Już wszystko jasne

0
27

Agata Kulesza zna doskonale smak zwycięstwa w „Tańcu z gwiazdami”. Aktorka wywalczyła Kryształową Kulę w 2008 roku, tańcząc w parze ze Stefano Terrazzino. Jak się okazuje, ich znajomość z biegiem czasu przerodziła się w przyjaźń, o czym mało kto wiedział. O swojej relacji opowiedzieli oboje w niedzielnym wydaniu „halo tu polsat”.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-po-latach-wyszla-na-jaw-prawda-o-relacji-kuleszy-i-terrazzin,nId,22454638
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Henryk z "Sanatorium" narzeka na widzów. "Trzeba być odpornym"