Komarnicka zwierzyła się ludziom. Po życiowych zawirowaniach mówi wprost

0
30

Emilia Komarnicka podzieliła się ze światem swoją wielką radością. Aktorka kolejny raz miała okazję wziąć udział w znanym formacie i rozwinąć swoje umiejętności. „Uwielbiam swoją pracę… Setka Osób w działaniu i ta-daaa – człowiek błyszczy jakby tak miał od urodzenia” – napisała pod materiałami promującymi program „Jaka to melodia”.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-komarnicka-zwierzyla-sie-ludziom-po-zyciowych-zawirowaniach,nId,22465994
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Nowe doniesienia wprost od chorego Jakubiaka. Inaczej to sobie wszystko wyobrażał