Karolak ubolewa nad tym, że nie wystąpił w finale „TzG”. Wie, co by zrobił

0
32

Finał jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami” wzbudził w widzach sporo emocji. Fani formatu zachwycali się nie tylko prezentacjami Gorodeckiej, Popiela i Bagińskiego, ale także podziwiali na parkiecie osoby, które wcześniej opuściły program. Gwiazdą wieczoru okazał się Tomasz Karolak. Aktor twierdzi, że w ostatnim odcinku mógłby pokazać się z naprawdę dobrej strony.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-karolak-ubolewa-nad-tym-ze-nie-dostal-sie-do-finalu-tzg-wie,nId,22454843
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Krzysztof Ibisz spędza majówkę z 26-letnim synem. Co za przystojniak