Kandydatka Rolanda gorzko o udziale w „Rolniku”. „Paniusia z miasta”

0
61

„Rolnik szuka żony” już się zakończył. Nadal jednak głośno jest o uczestnikach programu, gdyż dopiero teraz każdy z nich może ujawnić co przeżył przez te kilka miesięcy podczas kręcenia randkowego show. Najwięcej żalu ma Karolina, kandydatka Rolanda.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-kandydatka-rolanda-gorzko-o-udziale-w-rolniku-paniusia-z-mia,nId,22465770
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Był uczniem Urbaniaka, nagrał przebój, a potem zniknął. Co słychać u Yaro?