Kaczorowska i Rogacewicz właśnie ogłosili. „Możemy się już z wami podzielić”

0
32

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz są wręcz nierozłączni. Gwiazdy idą razem przez życie nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. A teraz nieoczekiwanie doszło u nich do dużego przełomu. Partnerzy nie mogli się doczekać, by to ogłosić. „Możemy się już z wami podzielić” – przekazali razem w sieci.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-szczesliwi-kaczorowska-i-rogacewicz-wlasnie-oglosili-mozemy,nId,22465733
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Lewandowska zamieściła poruszający wpis. Pożegnała Agnieszkę Maciąg