Kaczorowska bez ogródek o porażce w „TzG”. „Trudne do zaakceptowania”

0
41

Ku swojemu zaskoczeniu i wielkiemu niezadowoleniu Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz odpadli z „Tańca z gwiazdami” po siódmym odcinku. Para nie mogła pogodzić się z werdyktem widzów, dlatego opuściła studio po angielsku. Dopiero teraz, po ponad miesiącu od tamtego momentu, tancerka wyznała, co nimi kierowało i co wówczas czuli. „Było nam bardzo przykro” – zaznaczyła od razu na początku.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-kaczorowska-w-koncu-otwarcie-wyznala-ws-porazki-w-tancu-z-gw,nId,22462038
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kajra i Sławomir nie zostali na lodzie. Mogą przebierać w ofertach