Joanna Jabłczyńska jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich fanów swoją decyzją. Aktorka postanowiła wynieść się z Warszawy i zamieszkać na wsi. Gwiazda „Na Wspólnej” chętnie opowiadała w wywiadach o swoim nowym domu i pokazywała uroki życia z dala od zgiełku miasta na Instagramie. Niewiele osób jednak wie, dlaczego Jabłczyńska podjęła tak ryzykowną decyzję. Jak sama niedawno przyznała, zrobiła to w ostatnim możliwym momencie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-joanna-jablczynska-od-lat-mieszka-na-wsi-to-byl-ostatni-mome,nId,22498695
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




