Pierwszym mężem Agnieszki Hyży był producent telewizyjny Mikołaj Wit. Małżeństwo przetrwało trzy lata i doczekało się córki. Prezenterka Polsatu otworzyła się niedawno w sprawie tego, jakie dziś ma relacje z ojcem swojej pociechy.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-agnieszka-hyzy-po-latach-wyjawila-ws-pierwszego-meza-ludzie,nId,22464666
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




