Górska willa Krupińskiej i Karpiela zachwyca wyglądem. Tak się urządzili

0
26

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od lat dzielą swoje życie między Warszawę a Podhale. W stolicy trzymają ich sprawy zawodowe, a w górach chęć odpoczynku od zgiełku miasta. Na południu kraju małżonkowie zbudowali sobie willę, która zachwyca swoim oryginalnym wyglądem. Nie powiedzieli jednak jeszcze ostatniego słowa w temacie budowy górskich domów.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-krupinska-i-karpiel-maja-wille-na-podhalu-tak-sie-urzadzili,nId,22466342
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Największa drama w tej edycji "ŚOPW". Karolina wygarnęła Maciejowi wszystko