Finał „Tańca z gwiazdami”. Wiemy, kto wygrał i zdobył Kryształową Kulę

0
60

Przez ostatnie tygodnie program „Taniec z gwiazdami” dostarczał wzruszeń, śmiechu – a czasem nawet łez. 16 listopada przyszła pora na wielki finał, w którym o zdobycie Kryształowej Kuli starały się trzy duety. Kryształową Kulę i pierwsze miejsce zdobyli Mikołaj „Bagi” Bagiński i Magdalena Tarnowska.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-wielki-final-tanca-z-gwiazdami-emocje-wzruszenia-i-niespodzi,nId,22454691
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Leszczak wniosła pozew o rozwód i mówi wprost o Koterskim. Oto co zrobił