Ewa Wachowicz z osobistym wpisem po śmierci Maciąg. „Dziś płaczę podwójnie”

0
30

Wiadomość o śmierci Agnieszki Maciąg poruszyła nie tylko jej najbliższych, ale również znane osoby ze świata mediów. Ewa Wachowicz w opisie na Instagramie przyznała, jak bardzo trudny jest dla niej dzień odejścia znanej modelki.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-ewa-wachowicz-z-osobistym-wyznaniem-ws-smierci-maciag-dzis-p,nId,22461684
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Potwierdziło się ws. Michała Wójcika z Ani Mru Mru. Oficjalna informacja