Marta Nawrocka od kilku miesięcy aktywnie wykonuje obowiązki pierwszej damy. Tuż przed weekendem 39-latka uczestniczyła w otwarciu sanatoryjno-hotelowej w Busku-Zdroju. Zaraz po uroczystości pierwsza dama opublikowała emocjonalny wpis. Jest tak, jak ludzie myśleli.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/porady-i-uroda/news-emocjonalne-slowa-nawrockiej-daly-ludziom-do-myslenia-to-nie,nId,22498114
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




