Chwilę przed finałem „TzG” uczestnik pokazał smutną prawdę. „Jest dętka”

0
30

Wielki finał programu „Taniec z gwiazdami” już za kilkanaście godzin. Trzy finałowe pary robiły do tej pory wszystko, aby przygotować się do niedzielnych występów, podczas których pokażą aż trzy choreografie. W środku nocy jedna z nich pokazała smutną prawdę o ostatnim treningu. Jedno z nich ma już dość.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-final-tzg-za-kilka-godzin-a-jedna-z-par-wymiekla-ostatni-tre,nId,22454654
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  3 dni do "TzG", a tu takie słowa Nożyńskiego. "Każdy uczestnik potwierdzi"