Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wzięli drugi ślub. Podczas wydarzenia nie zabrakło Ani Wróbel z drugiej edycji programu. Uczestniczka formatu dodała w sieci wpis, w którym podzieliła się swoimi spostrzeżeniami.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-wiesci-ws-slubu-anity-i-adriana-byla-uczestniczka-sopw-wyzna,nId,22498926
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




