Była ikoną „Jeden z dziesięciu”. Mało kto wie, co robiła w przeszłości

0
34

W środę wieczorem producenci programu „Jeden z dziesięciu” zaskoczyli fanów dość nieprzyjemną informacją. Jak się okazuje, Sylwia Toczyńska, która przez 14 lat wręczała uczestnikom teleturnieju prezenty, postanowiła zrezygnować z pracy. Uśmiechnięta hostessa przez lata zaskarbiła sobie sympatię widzów. Mało kto jednak wie, jak wyglądała jej przeszłość.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-sylwia-toczynska-niespodziewanie-odeszla-z-teleturnieju-jede,nId,22449139
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Nieoczekiwany zwrot akcji w karierze Dawida Podsiadły. Muzyk nie tak to sobie wyobrażał