14. edycja „MasterChefa” właśnie dobiegła końca. Statuetka trafiła w ręce Wiktorii Nawary, która zdaniem jurorów poradziła sobie najlepiej. Widzowie nie kryją rozczarowania. Mieli inną faworytkę.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-afera-po-finale-masterchefa-internauci-nie-kryja-rozczarowan,nId,22459566
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




