Mariola Bojarska-Ferenc postanowiła publicznie ocenić styl Marty Nawrockiej i wskazała na wyzwania, z jakimi mierzy się pierwsza dama. Zauważyła, że Nawrocka dopiero kształtuje własny wizerunek i wskazała na rzeczy do poprawy.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-bojarska-ferenc-bez-ogrodek-ws-nawrockiej-to-jest-najwiekszy,nId,22459498
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




