Beata Tadla zaskoczyła osobistym wyznaniem. „Byłam bardzo sama”

0
27

Beata Tadla gościła w nowym podkaście „W parach”, w którym otworzyła się na temat trudności w poprzednich relacjach. Dziennikarka podkreśliła, jak bardzo zmieniło się jej życie u boku Michała Cebuli, który okazał się partnerem, o jakim zawsze marzyła.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-beata-tadla-przerwala-milczenie-ws-poprzednich-relacji-bylam,nId,22456649
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Dua Lipa wzięła ślub. Wybrała zaskakującą kreację