Minęło 18 lat, odkąd Agnieszka Fitkau-Perepeczko (83 l.) pożegnała się z serialem „M jak miłość”. Nie było to aksamitne rozstanie, na szczęście czas zaleczył niesmak. Producenci zaprosili Simonę do jednego z odcinków nowej serii. Na razie jest to występ gościnny, ale aktorka nie traci nadziei, że na nim się nie skończy.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-barbara-i-simona-znow-razem-wyciekly-zdjecia-z-planu-m-jak-m,nId,22461740
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu




