Bagi wyznał to na długo przed finałem „TzG”. Dopiero teraz się wydało

0
32

Od finału „Tańca z gwiazdami” minęło kilka dni, a emocje wciąż nie opadają. Zwycięzca jubileuszowej edycji, Mikołaj „Bagi” Bagiński, jeszcze na długo przed nim zabrał głos ws. programu. Dopiero teraz wyszło na jaw, tego ludzie nie wiedzieli. „To były najcięższe momenty” – przyznał szczerze influencer.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-nie-do-wiary-co-bagi-wyjawil-jeszcze-przed-finalem-tzg-to-by,nId,22456854
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Dorota Szelągowska ujawniła, że żyła w biedzie. "Czułam się gorsza"